Ziņu arhīvs

EASTCON LATVIJĀ- 25

2020 01 23

2020.gada 23.janvārī SIA EASTCON svinēs savu 25 gadu jubileju. Šajos darbības gados, uzņēmums ir audzis, uzkrājis pieredzi un tirgū pierādījis savu konkurētspēju.

Lai labāk izprastu mūsu izaugsmi, ir nepieciešams atskatīties uz pagātni, kad ideja par uzņēmuma radīšanu, bija tikai domu līmenī.

Uzņēmuma dibinātājs Klaus Lipps bija cilvēks, kuram radošums un pozitīvisms ir vienmēr bijušviņa raksturotājlielumitādēļ arī šobrīd, regulāri tiek veiktas inovācijas un darbinieki papildina savas zināšanas. SIA EASTCON AG LV pārstāv savā jomā zinoši profesionāļi ar ilggadīgu darba pieredzi .

Galvenais ir zinātkāre , vēlēšanās augt un pilnveidoties.

Uzņēmuma galvenais darbības mērķis bija patērētāju nodrošināšana ar augstākās klases veselības produkciju, sākumā tie bija izstrādājumi no dabīgās aitu vilnas.. Uz šo brīdi, uzņēmuma piedāvāto preču klāsts ir audzis un tiek arvien papildināts. Šobrīd tās ir piecas lielas produktu grupas- vilnas izstādājumi, gaisa attīrītāji un jonizētāji, gludināšanas un tīrīšanas iekārtas ar tvaiku, titānkeramikas trauki un lāzerterapijas ierīces.

Šobrīd, uzņēmums darbojās pilnos apgriezienos ar nelielu kolektīvu, kurā galvenais ir savstarpējā sapratne un uzticība kopīgu mērķu sasniegšanai. 

EASTCON mērķis ir turpināt savu attīstību ne tikai Latvijas tirgū, bet arī pasaulē, kas jau šobrīd notiek. Lai tas noritētu veiksmīgi, jāpanāk, lai ikviens uzņēmumā justos labi, lai darbiniekiem patiktu strādāt, lai viņi būtu ieinteresēti darbā, jo bez šī priekšnoteikuma uzņēmums nebūtu spējīgs attīstīties. Sevišķi svarīgi ir iemācīt darbiniekus būt atbildīgiem par uzticēto darbu- atbildībai ir jābūt lielai.Taču cilvēks būs ieinteresēts atbildīgi strādāt vien tad, ja viņš savā darbavietā jutīsies pietiekami stabili un redzēs savu izaugsmi, sava uzņēmuma izaugsmi. Neviens uzņēmums nevar attīstīties bez darbinieku attīstības.

Firmas darbības stratēģija ietver modernu produktu mārketingu un tirdzniecību, labas zināšanas par tirgu un pozitīvu sadarbību ar klientiem. Uzņēmuma attīstības filozofija ietver pāreju no ražošanā orientēta uzņēmuma uz tirgus vidē orientētu, kam galvenais ir klienta vajadzības. Uzņēmuma motto « Eastcon kvalitāte- dzīves kvalitāte uzliek atbildību,, ko nesam ar godu..

Eastcon panākumu pamatā ir vācu precizitāte, tradīcijas un bezkompromisa poltika – tikai un vienīgi vislabākie materiāli, visaugstākās kvalitātes preces un labākais serviss.

Eastcon AG LV kolektīvs sveic savā lielajā ceturtdaļgadsimta jubilejā ikvienu jau esošo klientu un arī tos, kas par tādiem noteikti kļūs!
0001_img_4288g_1581111539-c0065357f263073115da2c80a19169f5.jpg