Ziņu arhīvs

Kā pasargāt sevi

2020 03 19


Labākais līdzeklis pret infekcijas slimībām ir gaisa attīrīšana ar jonizāciju un UV-tehnoloģiju.
Šajos nedrošajos laikos ikviens vēlas pasargāt savas mājas un ģimeni no COVID-19 vīrusa. Vēl joprojām nav ne vakcīnas, ne zāles, kas cīnītos pret šo vīrusu.
Vienīgais, kas ir skaidrs, ir jāstiprina imunitāte, jāizvairās no vietām, kuras apmeklē daudz cilvēku, ir jāietur distance, ir kārtīgi jāmazgā rokas un jādezinficē visas virsmas, ar kurām saskaramies.
Bet paliek vēl gaiss. Mēs varam nebūt tiešā kontaktā ar saslimušo cilvēku. Dažkārt pietiek ieelpot putekļus, uz kura ir izžuvušas slimā cilvēka siekalu daļiņas.
Gaisa kvalitāte un COVID-19
Lielākajā daļā publiski apmeklēto vietu, piemēram, veikalos, aptiekās, medicīnas iestādēs u.c. tiek pievērsta pastiprināta uzmanība telpu dezinfekcijai. Pasaules veselības organizācija (PVO) atgādina, ka vīruss caur pilieniņiem izplatās apkārtējā gaisā, tāpēc ieteicams regulāri dezinficēt virsmas un rokturus. PVO iesaka attīrīt, dezinficēt un jonizēt gaisu, lai izvairītos no inficēšanās.
Gaisa attīrītāji pret vīrusiem
Instalētie gaisa attīrītāji palīdz samazināt vīrusa izplatību, bet augstas kvalitātes gaisa attīrītājs ar jonizācijas un UV-tehnoloģiju efektīvi neitralizē vīrusus gan gaisā, gan uz virsmām. Gaisa attīrīšanu ar jonizācijas un UV-tehnoloģiju jau sen izmanto vietās, kurās nav pieļaujami vīrusi un baktērijas, kā piemēram, operāciju zalēs un laboratorijās. Diemžēl, vīruss COVID-19 pašlaik vēl ir tik neizpētīts un nezināms, ka šādu vidi būtu nepieciešams uzturēt arī sev mājās.
Kas ir gaisa jonizācija un UV
Vienkāršos gaisa attīrītājos gaiss tiek mehāniski filtrēts ar rupjāku un smalkāku filtru palīdzību. Šāda metode labi aiztur putekļus, taču šāda filtrēšana neaiztur vissīkākās daļiņas kā vīrusi un baktērijas.
Jonizācija ir vielas neitrālo atomu (molekulu) pārveidošana elektrizētās daļiņās - jonos. Tas ir pozitīvo un negatīvo jonu, kā arī brīvo elektronu veidošanās process no neelektrizētiem atomiem un molekulām.
Joni ir kaut kas pavisam dabīgs. Brīvā dabā tie rodas zibens, vēja, saules starojuma un ūdenskrituma ietekmē. Joni attīra gaisu no vīrusiem, baktērijām, sēnītēm, putekļiem un ziedputekšņiem.
Zinātnieki šos jonus sauc par gaisa vitamīniem – gaisa dabīgajiem antiseptiķiem!
Uzturēšanās vidē ar jonizētu gaisu stiprina imunitāti, ārstēšanās process no gripas un vīrusa infekcijām ir ātrāks un daudz efektīvāks.
Savukārt UV tehnoloģija nogalina gaisā esošās baktērijas un vīrusus. Cilvēki to jau sen izmanto telpu un virsmu steralizācijai.
Labākais līdzeklis pret infekcijas slimībām ir gaisa attīrīšana ar jonizāciju un UV-tehnoloģiju.
Gaisa attīrītāji ar jonizāciju un UV-tehnoloģiju attīra ne tikai to gaisu, kas tieši iet caur iekārtu, bet piesātina telpu ar joniem, kas veic attīrīšanas un dezinfekcijas funkciju visā telpā un uz visām virsmām – uz rakstāmgalda, mēbelēm, rokturiem, uz apģērba utt.
Gaisa attīrīšanai un jonizācijai ir arī virkne citu ieguvumu, kuri nav saistīti ar vīrusa izplatību.
Balstoties uz Izraēlas profesora, jonizācijas pētnieka un grāmatu autora Fēliksa Gada Sulmana secinājumiem par negatīvo jonu fizioloģisko iedarbību uz cilvēkiem, var apgalvot, ka cilvēkiem, kuri izmanto jonizējošos gaisa attīrītājus, ir daudz priekšrocību, kā piemēram, ir viegli elpot, normalizējas asinsspiediens, uzlabojas labsajūta, paaugstinās izturība pret infekcijām un ir daudzas citas priekšrocības.
Jaunākās paaudzes gaisa attīrītājs EASTCON ISO Intelligent ION ir vācu zinātnieku izstrādāta iekārta ar 5-līmeņu attīrīšanas sistēmu:
1. Pirmajā filtrā gaiss tiek attīrīts no rupjajiem putekļiem, dzīvnieku spalvām, matiem utt.
2. Plazmas filtrs attīra gaisu no vissīkākajam daļiņām līdz 0,1 mikronam (daļiņas, kuras ir 200x mazākas par cilvēka mata diametru).
3. Formaldahīda filtrs attīra gaisu no ķīmiskā piesārņojuma un smakām.
4. UV-tehnoloģija nogalina caurplūstošās baktērijas, vīrusus, sēnītes.
5. Jonizācija piesātina telpas gaisu ar joniem, kuri piesaista telpā esošos vīrusus, baktērijas un vissīkākās daļiņas līdz 0,1 mikronam, kuras pēc tam uztver un neitralizē plazmas filtrs un UV-tehnoloģija.
Lai saņemtu papildus informāciju par gaisa attīrīšanas un jonizācijas iekārtu ISO Intelligent ION rakstiet uz info@eastcon.lv vai zvaniet uz 20222080
Atcerieties - ar jonizācijas un UV tehnoloģijas metodi attīrīts gaiss ir vēl viens solis vīrusu izplatības ierobežošanai!

0001_schutzmaske_web_1584617369-b7b23a069b25d3aa68ad0ef22a89a57e.jpg