Ziņu arhīvs

EASTCON GODA KAUSU PASNIEGŠANAS CEREMONIJA

2022 02 21

EASTCON grupas vadības konference notika 2022. gada 18. februārī. EASTCON uzņēmumu rīkotājdirektori Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Baltkrievijā kopā ar EASTCON Holding vadību apsprieda un izvērtēja aizvadītā gada rezultātus. Darbu 2021. gadā ietekmēja pandēmijas noteiktie ierobežojumi un tas nebija viegls. Tomēr visi EASTCON uzņēmumi 2021. gadu noslēdza ar peļņu un jaunu pieredzi tiešajā pārdošanā. Mēs nekad nepārtraucam mācīties, un jo īpaši pandēmijas periods ir parādījis ikvienam, cik svarīgi ir būt radošam, elastīgam un atvērtam jaunām lietām. 
Vadības konferences spilgtākais notikums, protams, bija goda kausu pasniegšana par sniegumiem 2021. gadā, kas tika iedalīti piecās kategorijās.
Goda kauss par lielāko apgrozījumu uz vienu viesi 2021. gadā tika pasniegts Igaunijas uzņēmumam EASTCON AG EESTI. Igaunijā pārdevēji ir parādījuši ļoti augstas pārdošanas prasmes. 
Uzņēmums ar lielāko apgrozījumu EASTCON grupā 2021. gadā, tāpat kā 2020. gadā, bija EASTCON AG LT. Uzņēmums Lietuvā vienmēr cenšas organizēt jaunas akcijas gan klientiem, gan darbiniekiem, lai pārdošana un pirkšana sagādātu prieku ikvienam. 
Pandēmijas radītie ierobežojumi 2021.gadā visvairāk skāra Latvijas uzņēmumu EASTCON AG LV, tomēr uzņēmums pareizi novērtēja situāciju, meklēja risinājumus un attiecīgi rīkojās, tāpēc Latvijas uzņēmumam tika piešķirts goda kauss par koncerna EASTCON lielāko ikgadējo pieaugumu.
Pareiza izmaksu vadība Latvijas uzņēmumā EASTCON AG LV palīdzēja darbiniekiem izcīnīt goda kausu par EASTCON grupas labāko rentabilitāti. 
Lielākais goda kauss par labāko uzņēmumu EASTCON grupā 2021.gadā tika pasniegts Lietuvas EASTCON AG LT rīkotājdirektoram S. Suveizdim. Lietuvas EASTCON darbinieki visu gadu bija labākie gan komunikācijas un radošuma ziņā, gan guva vislielāko peļņu, pie kam apgrozījums uzņēmumā visa gada laikā saglabājās stabils. 
Apsveicam visus EASTCON darbiniekus ar apbalvojumiem un novēlam viņiem palikt aktīviem, veseliem un radošiem arī 2022. gadā.

0001_eastcon_itogi_title_1646230411-33d252c8ea9e27057cffb91c12894ba4.jpg