Ziņu arhīvs

EASTCON IR PAR ILGTSPĒJĪBU!

2022 01 17

Jaunais gads jāsāk ar labiem nodomiem. Tāpēc Konfūcija teiciena iespaidā: “Prasi no sevis daudz un sagaidi no citiem maz, tad spēsi izvairīties no nepatikšanām”, EASTCON uzņēmumi dažādās valstīs plāno veidot ilgtspējīgu darbību 2022. gadā un turpmāk, un tādējādi arī sniegt savu ieguldījumu ANO Ilgtspējīgas attīstības programmas „Agenda 2030“ īstenošanā. 
EASTCON kvalitāte ir dzīves kvalitāte un dzīves kvalitāte ietver sevī arī līdzsvarotu apkārtējo vidi. Mums ir jācenšas saglabāt šo līdzsvaru sev un nākamajām paaudzēm. Jau daudzus gadus EASTCON saviem klientiem piedāvā videi draudzīgus produktus, piemēram, gludināšanas un tvaika tīrīšanas sistēmu, ar kuras palīdzību tiek nodrošināts tīrīšanas process bez ķīmiskām vielām, gultas komplektus no dabīgiem materiāliem, beztauku ēdiena gatavošanas sistēmas, gaisa attīrīšanas sistēmas, sāpju mazināšanu bez zālēm un drīzumā būs vēl vairāki jauni ilgtspējīgi un videi draudzīgi produkti. Ir padomāts arī par ekoloģiskām prasībām atbilstošu produktu iepakojumu. 
Papildus pārdošanai EASTCON kā uzņēmums vēlas sniegt savu ieguldījumu arī apkārtējās vides jomā. Piemēram, Lietuvā EASTCON klienti dāvanā saņems mazgāšanas kastaņus, lai veicinātu veļas mazgāšanu bez ķimikāliju izmantošanas, savukārt EASTCON darbinieki Latvijā un Igaunijā Zemes dienā ir paredzējuši savākt atkritumus parkos un mežmalās. Uzņēmums EASTCON Baltkrievijā visa gada garumā projekta “Ekologi un es” ietvaros plāno organizēt virkni kampaņu ar klientiem un darbiniekiem, lai ar savu darbību darītu kaut ko labu mūsu planētai.
Ilgtspējīgas attīstības jautājums kļūst aizvien aktuālāks - gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī. Globalizācija, klimata pārmaiņas, vides un pasaules ūdeņu piesārņojums plastmasas atkritumu veidā, sarūkošie dabas resursi – tas viss liek sabiedrībai rīkoties kopīgi starptautiskā līmenī. Arī starptautisko uzņēmumu EASTCON HOLDING šie jautājumi satrauc un tādēļ arī EASTCON vēlas sniegt savu ieguldījumu ar kopīgu rīcību.

0001_internet-groesse_1642414573-5b4b0418c8f02693b484fed5906ccf3f.jpg