Ziņu arhīvs

EASTCON pūķa laivu sacensības 2023

2023 08 08

Arī šogad EASTCON aicināja savus darbiniekus no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Vācijas uz populārajām pūķu laivu sacensībām, kas notika ekskluzīvajā Silenes kūrortā un spa Latvijā, pateicoties pagājušā gada uzvarētājam. Sacensību mērķis bija savstarpēji iepazīties un apmainīties ar pieredzi.

Kamēr piektdien rīkotājdirektori tikās konferencē, kas ilga vairākas stundas, darbinieki izmantoja iespēju atpūsties saulē skaistā laikā. Vakarā notika kopīga tikšanās, kas - pie gardas un bagātīgas bufetes - tika izmantota dzīvai zināšanu un pieredzes apmaiņai. Darbinieki varēja demonstrēt savas prasmes nelielās sacensībās. Tika kronēts EASTCON darbinieks ar vislielāko izturību (lēkšana pa virvi), EASTCON darbinieks ar spēcīgākajiem kāju muskuļiem (ceļa saliekums) un darbinieks ar vislabāko līdzsvaru (stāvēšana uz vienas kājas).

Sestdien notika nedēļas nogales kulminācija - sestās pūķu laivu sacensības. Kolēģi no Lietuvas, kuri (tāpat kā latvieši) šoreiz sacensībās bija devušies ar divām komandām, prezentācijas kārtā uzmirdzēja ar iespaidīgu programmu. Vāciešiem šogad ļoti paveicās, jo viņu komandā bija pasaules čempione pūķu laivu sacensībās Katrin Volkmera. Pēc komandu izveidošanas dalībnieki no Vācijas, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas sāka ar iesildīšanos. Pēc tam plkst. 14:00 viss kļuva nopietni. Pēc aizraujošām 2 stundu ilgām sacensībām lietuvieši (dzeltenie) šķērsoja finiša līniju, par 1:00,33 minūtēm apsteidzot latviešus (sarkanie). Trešo vietu ar rezultātu 1:09,85 minūtes ieņēma lietuvieši (zaļie). Ceturtajā vietā ierindojās igauņi (1:10,39 minūtes). Piekto vietu ieņēma Vācijas komanda ar 1:18,30 minūtēm. Latvieši (baltā krāsā) ierindojās pēdējā vietā ar rezultātu 1:29,41 minūte.

Svinīgajā vakara pasākumā ar ēdieniem un dzērieniem tika kronēti pūķu laivu sacensību uzvarētāji. Par izklaidi rūpējās grupa Peters Ivars Band, kas lika kājām lēkāt ar rokenrola klasiku. Trijotne Medievalita ar aizraujošu lāzeršovu sniedza neviltotu azartu un emocijas. Noslēgumā vadība darbiniekiem pasniedza EASTCON torti, kas ne tikai izskatījās skaisti, bet bija arī ļoti garšīga.


0001_1a_1691504515-e888e0e8632db0be66469711474bb167.jpg