Ziņu arhīvs

Starptautiskās EASTCON pūķa laivu sacensības Vācijā

2022 10 13

Kopš 2008. gada EASTCON koncerns organizē saviem darbiniekiem 2 dienu pasākumu ar daudzveidīgu programmu, lai darbinieki no dažādām valstīm varētu iepazīties un apmainītos ar pieredzi. Pasākuma kulminācija ir pūķa laivu sacensības, kurās ir jūtama liela aizrautība un cīņas spars, jo katra komanda grib iegūt pirmo vietu. Šogad dalību sacensībās ņēma Vācijas un 3 Baltijas valstu komandas.

Pasākums notika vienā no Vācijas federālajām zemēm – Saksijā, Rohlicas pilsētā. Šeit atrodas EASTCON galvenā mītne.

Tikšanās pirmajā dienā tika apvienots darbs ar atpūtu. No rīta EASTCON villā Rohlicā notika direktoru konference, bet vakarā visi darbinieki sapulcējās uz tradicionālajiem vācu grillēšanas svētkiem villas dārzā. Ar svinīgu uzrunu pasākumu atklāja koncerna vadības pārstāvji - Lippsa kundze, Norvilas kungs un Balzera kungs. Pēc tam visi tika aicināti apskatīt villu un bilžu galeriju, kur fotogrāfijās tika atspoguļota EASTCON 30 gadu vēsture. Villas dārzā valdīja nepiespiesta gaisotne, satikšanās prieks un sarunas pie bagātīga bufetes tipa galda.

Visu priekam un jautrībai tika sarīkota viktorīna, lai noskaidrotu, kurš tad ir visgudrākais EASTCON darbinieks. Lai iegūtu gudrākā darbinieka titulu, tas bija jāpierāda, sniedzot pareizas atbildes uz vismaz 30 dažādiem jautājumiem par EASTCON. Tika noskaidrots arī visspēcīgākais EASTCON darbinieks, kurš noteiktā laikā spēja notiesāt lielu daudzumu vācu desiņas, un arī visveiklākais EASTCON darbinieks, kurš uzrādīja visātrāko rezultātu alus kausa tukšošanā.

Nākamās dienas rītā koncerna vadība visus darbiniekus sagaidīja uz 5. EASTCON pūķa laivu sacensībām Vestevicas sporta klubā pie Muldas upes. Komandas tika nokomplektētas un, neskatoties uz lietu, sacensību dalībnieki no Vācijas, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas uzsāka iesildīšanās braucienu. Airēšanas sacensības ilga veselas 2 stundas. Bija jānoskaidro ātrākā un saliedētākā komanda. Pēc saspringtām sacensībām latvieši finišu sasniedza pirmie, par pūķa ūsas tiesu aiz sevis atstājot lietuviešus. Lepojamies būt labākie! Trešajā vietā ierindojās igauņi, bet ceturtie šoreiz palika vācieši.

Svinīgais vakara pasākums notika pie izsmalcinātiem galdiem. Paralēli maltītei tika godināti pūķa laivu sacensību uzvarētāji. Dalībnieki saņēma piemiņas medaļas. Ilggadējā darbiniece Ute Vīderas kundze saņēma goda sertifikātu par 30 gadu lojalitāti un personīgo ieguldījumu uzņēmumā EASTCON. Par muzikālo pavadījumu un izklaidi rūpējās Leipcigas ballīšu grupa TrioB XL, visus priecēja un pārsteidza Marvina uguns šovs un pasākuma vadītāja Stefana maģiskie burvju triki.

Sirsnīgs paldies visiem dalībniekiem. Paldies Lippsa kundzei, Norvilas kungam, Balzera kungam, kā arī Vulāna kungam un Suveizdis kungam par burvīgo pasākumu.


0001_0001_foto247_1662463431_1665664116-5bac71686134e8c9c300f971a4d5026c.jpg