Ziņu arhīvs

Visi ceļi ved uz Romu!

2022 10 25

Mūsu darbinieki, kuri EASTCON uzņēmumā ir nostrādājuši 15 gadus, saņēma īpašu pateicību. Viņi tika apbalvoti ne tikai ar ordeni "Par lojalitāti", bet arī ar ceļojumu uz Romu. Līdz šim mēs bijām pārliecināti, ka visi ceļi ved uz Romu! Bet atrodoties Romā, bijām ļoti pārsteigti, ka gids stāstija, ka kādreiz senos laikos bija izplatīts pretējs, līdz šim nezināms teiciens: "Visi ceļi ved prom no Romas..."

Šogad ceļojumā uz Romu braucām kopā ar EASTCON kolēģiem no Lietuvas. "Mūžīgās pilsētas" varenība un skaistums, senās arhitektūras un mākslas pieskāriens bija redzams un jūtams ik uz soļa. Protams, ka izbaudījām arī lielisko itāļu virtuvi! Kā tad bez slavenā Gelato italiano!

Uzzinājām, ka Romā var nobaudīt 150 dažādus saldējumus. Pa visiem kopā mēs izmēģinājām tikai apmēram vienu trešdaļu no bagātā piedāvājuma!

Staigājot pa šaurām ieliņām un platajiem bulvāriem, mēs katrs pamazām salikām mozaīku ar savām sajūtām un bildēm par Romu. Uzzinājām daudz interesanta par Romas vēsturi un sapratām, ka vecie mūri glabā vēl daudz noslēpumu par dzīvi šajā senajā pilsētā.

Esam priecīgi, ka apmeklējām Vatikānu. Iespaidīgā vēsture, diženums un spēks, kultūras dārgumu pārpilnība gan pārsteidza, gan raisīja visnegaidītākās, pat vispretrunīgākās domas...

Tas nekas, ka mēs neatcerēsimies visus dzirdētos imperatoru, pilsētas būvētāju vārdus un gada skaitļus. Uz Latviju paņēmām līdzi vissiltākās atmiņas un sajūtu, ka Roma tiešām ir tā pilsēta, kuru vēlamies apmeklēt vēlreiz!


0001_eastcon-rome-2022_1666704086-74622c0846c44bdd92e2ef4c9bf87477.jpg